Kategorie
.net asp.net c# ciekawostki jquery konferencja narzędzia

Warto odwiedzić #2 – Ciekawe miejsca dla webmastera znalezione w sieci

wartood2Kolejna porcja linków, do ciekawych miejsc, które warto odwiedzić.

Często rodzi się problem, testowania na różnych przeglądarkach witryny www, a szczególnie pod kątem Internet Explorer, rozwiązanie pokazane tutaj, pozwoli zainstalować na każdym komputerze nawet IE 3.0, co niestety w normalny sposób, nie jest możliwe.
Jeżeli jednak, potrzebujemy sporadycznie sprawdzić jak wyświetla się strona, zachęcam ponownie do skorzystania z http://browsershots.org (które notabene, przeszło niedawno małą transformację).

Tworzenie strony www w oparciu o ASP.NET MVC – Darmowy eBook (dodatkowe info). Szczególnie przydatny teraz, gdy 1.0 ujrzało wreszcie światło dzienne. W dodatku źródła framework’a zostały otwarte.

Multi-Touch na Windows 7? – Opis How-To + wideo.

Czynniki sukcesu w biznesie – Autor wpisu opowiada o wrażeniach z wykładu Profesora Romana Kluski, na tegorocznym SFI.

Steve’a Ballmera nie da się nie lubić – Słów kilka na temat obecnego CEO Microsoft’u i nie tylko.

6 niezaprzeczalnie wymiatających narzędzi webmastera – Kilka bardzo interesujący rozwiązań bazujących na jQuery (dzięki Bartek).

Szachy i komputery – Omówienie problemu przetwarzania ruchów przez komputer w szachach. Na szczególną uwagę zasługuje rozdział: silne i słabe strony silników – przykłady.

ie6.pl – Na koniec coś co pomoże programistom, ale i użytkownikom pracować wydajniej i bezpieczniej, czyli „odstaw Internet Explorer 6 do lamusa”.

Be Sociable, Share!

2 odpowiedzi na “Warto odwiedzić #2 – Ciekawe miejsca dla webmastera znalezione w sieci”

Możliwość komentowania jest wyłączona.